0 0
Vienkāršs ķiršu ievārījums

Kopīgojiet to savā sociālajā tīklā:

Vai arī jūs varat vienkārši nokopēt un kopīgot šo URL

Vienkāršs ķiršu ievārījums

  • Sarežģītība: Zema

Recepte

Dalies

Vienkāršs mājas gatavots ķiršu ievārījums. Lieliski piemērots kūkām vai arī uzklāt uz svaigas ceptas maizes, kā arī lieliska dāvana ģimenei un draugiem. 

Sagatavošana: 25 min

Gatavošana: 50 min

Porcijas: 4x 150g burkas

Sastāvdaļas:

  • 2 kg ķiršu bez kauliņiem, ½ rupji sagriezti, ½ pārgriezti uz pusēm
  • 1,2 kg ievārījuma cukurs (ar pievienoto pektīnu)
  • 2 citroni, izspiesta sula

Pagatavošana:

  1. Ievietojiet divas apakštasītes saldētavā, lai vēlāk pārbaudītu ievārījumu. Ievietojiet ķiršus, cukuru un citronu sulu lielā, biezā katliņā un vāriet uz vidēji lielas uguns 35–50 minūtes, bieži maisot, līdz tie kļūst biezi un spīdīgi.
  2. Pēc 35 minūtēm ielieciet nedaudz ievārījuma vienā no atdzesētām apakštasītēm. Atstājiet uz 1 minūti, iespiediet ar pirksta galu ievārījumā kas atrodās apaksštasītē. Ja jūs apmierina ievārijuma blīvums, tad būs gatavs. Ja tomēr neapmierina ievārījuma blīvums, tad turpina varīt ievārījumu vēl 10 minūtes un tad vēlreiz testē uz otras apakštasītes.
  3. Ievārījumu lej sterilizētās burkās un aizvāko. Neatvērts (uzglabājot tumšā, vēsā vietā) uzglabāsies sešus mēnešus vai trīs mēnešus, ja tiek atvērts un glabāts ledusskapī.
Labi garšo autors

Labigarso.lv

Labigarso.lv ir neatkarīgs Latvijas recepšu autors un iedvesmotājs - Mēs paši izmēģinam receptes pirms publicējam mūsu portālā. Lieliska garša un ērta pagatavošana - Šeit Tu vienmēr atradīsi recepti savai gaumei.

Tom Yum zupa
Iepriekšējais
Tom Yum zupa
chinese cabbage salad
Nākošais
Ķīnas kāpostu salāti
Tom Yum zupa
Iepriekšējais
Tom Yum zupa
chinese cabbage salad
Nākošais
Ķīnas kāpostu salāti

Pievieno savu komentāru

Close